Author Topic: Eurosong...  (Read 623 times)

Conflict

  • g0d i5 just a stat1st1c
  • Senior Member
  • ****
  • Posts: 475
Eurosong...
« on: March 11, 2007, 02:03:17 PM »
zdarec,
vcera davali v bedne Eurosong. taky se ptate, jak mohli dat do souteze takovej hnuj? ti udajni "zpevacci" neumi ani poradne dejchat natoz aby vyloudili prumernej ton. ceska soutez a zpivaj anglicky, sekera do zad je malo. Vsichni az na tri ucastniky sou jen male male bezvyznamne hvezdicky zpivajici pisnicku s falesnym vyrazem v obliceji.
Kabat je jeden ze tri, kterej sice neni malej, ale hudbu ma uz 20let stejnou, jenom rev a hnusny texty(par vyjimek se najde), neco ve stylu skublyho gramofonu, stokrat porad a porad do kola ta stejna veta.
Kolar je dobrej.
Nejlepsi vsak byla Lili Marlene. Bozi hlas(prej se mu rika ALT, podle me je to spis CTRL) a text nadherne kravavej, musim rict ze sem se i pri poslechu bal. A ja se jen tak neceho nebojim, IS by vam mohl vykladat. :)
Zase dalsi soutez, kterou jen z lidi tahaj penize. ale nebojte, bude to jeste daleko daleko horsi.

kdyby byl nahodou nekdo, kterej nezna Lili Marlene-Zena ze stinadel, tak ma moznost z jejich stranek stahnout
http://www.lili-marlene.com/ukazky/Zena_ze_stinadel.mp3

llAmElliK

  • [TiME4CRiME]
  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Posts: 960
Re: Eurosong...
« Reply #1 on: March 11, 2007, 05:31:48 PM »
No, sem malinko starsi, nez trebas Conflict - lec, za prve - "mosntrozni akce" plnyc ceskych "selebryt" :confused:- fuj ani z ruky mi to nejde vypustit - nemuzu z nekolika duvodu - nemam rad tyhle "hvezdy" a navic CZ music scena je stejne sprasena jako RE scena.
Onen KABAT - kdo zna jejich prvotiny urcite mi da zapravdu ze s dnesni "patvorbou"se to neda srovnat, to samy P.Kolar - od Arakainu k "Pojistovne stesti" a to za prachy - o to totiz jde vzdycky - bud budou vjekat tyhle sracky do radii (pac muziku neprodava zpevak ale radio a producent) nebo chcipnou hlady.
Kde jsou stary zlaty casy, kdy se zpivalo protoze to "bavilo" - (Kryptor, Root,Debustrol, Alkehol - ale i Arakain s Brychtou)
Proto v aute radio neposloucham (vrazim SD Kartu s mp3) a doma si poustim iNET radio - protoze mne nevadi temer zadna hudba ,ale otravuje mne ta co mi ji nekdo cpe - a to furt dokola. viz "komercni radia" - jednim slovem CZ music je na zbliti (alespon ta jak nam ji radia prezentujou), ale co bysme chteli - vzdyt i posledni Superstar vyhral typ presne ktery do tyhle komercni sceny zapada - dalsi Michal David nebo Petr Kotwald....
TiME AND CRiME ARE ETERNAL-REVERSE ENGINEERiNG iS MODERN PHiLOSOPHY AND iSN'T CRiME
[TiME4CRiME]

Master

  • [t4C]newbie child
  • VIP
  • *****
  • Posts: 615
Re: Eurosong...
« Reply #2 on: March 11, 2007, 05:43:34 PM »
Porad sem nesledoval,a ani me to nestve.Ceska tvorba je v posledni dobe sama sra*ka a neda se to poslouchat.Proto sem ceskou tvorbu(filmy,hudba) prakticky zavrhl.Neumi proste nic poradnyho.Obcas se najde nejaka vyjimka,ale ta jen potvrzuje pravidlo.Jak rikal lame,dneska se to dela kvuli penezum,ne kvuli lasky a zabavy.

Kdyz uz posloucham radio,tak jedine helax,ktery hraje nejvice house,tanecni,drum apod hudby a minimum ceske(hraje ji nejak od 11 vecer do 5 do rana nebo tak nejak).

CZerezpiCZkin

  • Junior Member
  • ***
  • Posts: 181
Re: Eurosong...
« Reply #3 on: March 11, 2007, 07:09:45 PM »
Sutaz som nesledoval, ale neda mi nereagovat...
   Nova muzika vseobecne, ci uz CZ alebo SK za vela nestoji. Podla mna sa zbytocne "opicia" po zapade. Infarkt sa o mna pokusa, ked pocuvam v radiu napriklad ten tazky SK Hip-Hop... A to si myslim o sebe, ze mozem pocuvat skoro hociaku hudbu...
   S radiami ste vsak v CZ na tom ovela lepsie. Ja som si dost oblubil RockMax, ale pocuvat ho mozem len cez net, pretoze signal je slaby. Co sa tyka "narodnej" hudby, vzniklo na Slovensku radio HEY, ktore hraje len SK a CZ muziku, ale niekedy je to ozaj silna kava ked najskor tam vyspevuje 20-rocna Vondrackova a potom pustia Brychtu atd... Jednoducho mam pocit, ze to ide s povodnou tvorbou dolu vodou...

EDIT:
Kabati sa tiez uz skur**li, zo zaciatku to bolo dobre, ale presli asi na stranu vyssich zarobkov.
CZpCZ

Iron Screw

  • [TiME4CRiME]
  • Administrator
  • Senior Member
  • *****
  • Posts: 260
    • http://ironscrew.wz.cz
Re: Eurosong...
« Reply #4 on: March 12, 2007, 11:19:00 PM »
RooT podle me budou hrat porad to svoje, takze i jejich nejnovejsi alba sou dobry ... (popripade i Eqirhodont, coz je dalsi Big-Bossuv projekt). Kabaty sem moc v lasce nemel, ale uz vetsina tech starejch kapel hraje "komercni" songy... z tech novjesich kapel, je takova dobra "CHLASTACI" kapela tremas MorcataNaUteku... texty trosku sprosty, ale kdyz se u toho dobre chlasta tak proc ne...
Upada to ... je to pravda... tak me napada otazecka? ... nezalozime t4C BAND? :D
TiME AND LiFE ARE ETERNAL - REVERSE ENGINEERING IS WAY OF LiFE
SO ISN'T CRIME

[TiME4CRiME]

pr0p4g4nd4

  • [SCF]
  • Senior Member
  • ****
  • Posts: 429
Re: Eurosong...
« Reply #5 on: March 13, 2007, 10:44:30 AM »
Quote
tak me napada otazecka? ... nezalozime t4C BAND? :D

...super napad, ale museli by ste hrat DEATH METAL. A spevakom by bol CONFLICT  :D  ;)
Aký je rozdiel medzi mladým a starým chlapom?
Mladému behá piča po rozume, starému po byte...

Kto robí je robot, kto koktá je.. koktavý!

Conflict

  • g0d i5 just a stat1st1c
  • Senior Member
  • ****
  • Posts: 475
Re: Eurosong...
« Reply #6 on: March 13, 2007, 11:25:27 AM »
No jasne ze bych byl zpevak. Moje nevybiravy texty se dotknou kazdyho smejda. Nenecham na nikom nitku suchou. Trosku sice pochybuju o death metalovym hlase. Pri nejhorsim zalozime T4C operu, kde budu hrat hlavniho operniho zpevaka.
Je to skoro zivy, jako bych to videl. Zveda se opona a zacnu zpivat za doprovodu dvestecleneho ruskeho sboru vojaku a 300 cleneho orchestru. Hlas berouci dech nejen me ale i obecenstvu, nesouci se obrovskym salem. Ze zakulisi prichazi tlusta becka, operni partnerka. Letmo se k ni prikradu a pichnu ji spendlikem aby splaskla. Aaaa fuj, neuchazi z ni vzduch, ale strika tuk, jednomu z Alexandrovcu primo do obliceje. Za zpevu arie Conflicta Verdiho zalepuji zvetsujici se diru, ale marne. Nastesti jeden z houslistu po ni vystrelil smycec, trefil ji do oka. Becka se smyccem v oku utika do zakulisi zalepit si diru od stale vic unikajiciho tuku. Tukove kluziste, to tu jeste nebylo. Klouzajic se, zpivam Pergolesiho arii o ztracene lasce. Z kapsy vytahnu smetak, zacinam hrat carling...