Author Topic: To myslíte vá?ně???  (Read 738 times)

llAmElliK

  • [TiME4CRiME]
  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Posts: 960
To myslíte vá?ně???
« on: November 15, 2005, 04:43:36 PM »
Hi,

dostal jsem na PM tuhle zprávu - odpovím zcela otevřeně a veřejně - přátelé za prvý - ?ÁDNÉ CRACKY na objednávku tady nedostanete a čistě soukromně - rozhodně ne na nástroje tohodle typu!!!!!!!!!!!Kvůli takovým jsem byl nucen přejít na tohle forum - pro ostatní aby věděli na co onen soft je - je to na spamování fór PHPBB.(ov?em to je bezpředmětné i kdyby to bylo na cokoliv - odpovím stejne)
Čili pro pří?tě - u?etřete si práci psaním PM , registrováním a mně čtením takovýhle nesmyslů - díky.
Pokud máte zájem se dozvědět jak funguje daná ochrana vlo?te svůj návrh do [REQUEST].

Tady znění zprávy:

Ahoj,
prepac ze ta otravujem ale mam taku vecicku na teba, ze ci by sa dal/vedel/chcel cracknut jeden programik: www.lamky.net/demo.rar
Ak by si si nasiel chut a cas, tak ti budem velmi vdacny :)

este popis o co ide
                                                                           dole v programe je interval, ktory sa ale neda zmenit, takze by to chcelo spristupnit a dalsia vec je taka, ze pokial 1x spravi spam v deme, tak tlacitko start sa znefunckni :(

 dakujem
« Last Edit: November 15, 2005, 05:16:25 PM by llAmElliK »
TiME AND CRiME ARE ETERNAL-REVERSE ENGINEERiNG iS MODERN PHiLOSOPHY AND iSN'T CRiME
[TiME4CRiME]

Master

  • [t4C]newbie child
  • VIP
  • *****
  • Posts: 615
To myslíte vá?ně???
« Reply #1 on: November 15, 2005, 07:03:23 PM »
lol,kick,ban,polamat ruce.zavřít,zastrelit,zakopat  :mad: