Author Topic: Unreal Commander  (Read 922 times)

llAmElliK

  • [TiME4CRiME]
  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Posts: 960
Unreal Commander
« on: June 12, 2007, 07:31:21 PM »
No - nedavno jsem psal ze na AE je to napikatchu - ale nasel jsem tam odkaz na jeden nastroj ,ktery se mi zalibil temer jako kdysi ihned po spatreni QiP.
Par dni jej zatim testuju vedle osvedcene final 7 verze ;) - TC (btw mate na ftp) a zatim  mi vyhovuje - a co hlavne je ZDARMA pouze za registraci na Vase jmeno.
Schvaluji jeho pouzivani uz proto ze klasicky TC neni zdarma a u neho se mi zda dost nefer pouzivat "full"verze.
Unreal Commander je souborovy manazer s krom jineho i cestinou - moznosti zmeny vzhledu, ktere se daji stahovat jednim kliknutim z netu a jinych standardnich funkci znamych z TC.....vyzkousejte a dejte vedet jak se libi ci nelibi Vam...

Unreal Commander's characteristics:
    

          
    • Two-panel interface       
    • Extended search of files       
    • Multi-rename tool       
    • Synchronization of directories       
    • Support of archives ZIP, RAR, ACE, CAB, JAR, TAR, LHA       
    • Built-in FTP client        
    • Folder tabs        
    • Support of LS-plug-ins and WCX-plug-ins       
    • Build-in viewer and quick view function       
    • Network support       
    • Drag and Drop Support       
    • History and Hotlist functions       
    • Сopy/move/delete files background mode support       
    • Deleting files with WIPE       
    • Background pictures support       
    • Visual styles: color categories of files, fonts for all interface elements       
    • and more.
    [/list][/size]home
    http://x-diesel.com/
    TiME AND CRiME ARE ETERNAL-REVERSE ENGINEERiNG iS MODERN PHiLOSOPHY AND iSN'T CRiME
    [TiME4CRiME]

    Conflict

    • g0d i5 just a stat1st1c
    • Senior Member
    • ****
    • Posts: 475
    Re: Unreal Commander
    « Reply #1 on: June 12, 2007, 07:49:21 PM »
    pouzivam TC od dob pradavnych a nechce se mi zvykat na neco jinyho, jedine kdyby ten UC... Tak sem ho vyzkousel a ma hafo veci co mi chybi ke spokojenosti. Uz nekolik let klikam na 1,2 or 3 a nedela mi to sebemensi potize. Dokonce sem rad, protoze se clovek zamysli nad smyslem zivota a rika si jestli mu to srani se skolou/praci za to stoji, "proc zrovna ja, proc ja?".

    pr0p4g4nd4

    • [SCF]
    • Senior Member
    • ****
    • Posts: 429
    Re: Unreal Commander
    « Reply #2 on: June 13, 2007, 10:03:17 AM »
    Neni nad stary dobry PRIESKUMNIK z windowsu..  :D  ;)
    Aký je rozdiel medzi mladým a starým chlapom?
    Mladému behá piča po rozume, starému po byte...

    Kto robí je robot, kto koktá je.. koktavý!

    Master

    • [t4C]newbie child
    • VIP
    • *****
    • Posts: 615
    Re: Unreal Commander
    « Reply #3 on: June 13, 2007, 03:23:14 PM »
    ja mam TC UP a sem s nim spokojeny.Tady ten unrela commander je takovy divny.

    llAmElliK

    • [TiME4CRiME]
    • Administrator
    • VIP
    • *****
    • Posts: 960
    Re: Unreal Commander
    « Reply #4 on: June 14, 2007, 10:45:59 AM »
    Quote from: Master
    ja mam TC UP a sem s nim spokojeny.Tady ten unrela commander je takovy divny.

    TC je samozrejme klasika v souborovych manazerech asi jako Hiew v HexEditorech - o tom se nemusime prit - jde o to, ze jste urcite cetli jake zanedbatelne mnozstvi lidi a firem ma TC licenced oficialni cestou (slo konkretne o zemi kde dnes znamena vcera ci dokonce predevcirem :confused:  )

    Osobne mam TC na vsech PC v praci a kamkoliv prijdu k tak si ho instaluju jako prvni - vsude mam "klikaci"jako Conflict...
    Ale UC mi prisel jako dobra nahrada neceho s podobnymi vlastnostmi a zdarma..jde opravdu jen o "zvik" (nebo zvyk - ted nevim)...schvalne si vzpomente kolika lidem z vas jsem doporucil (ci vnutil) QiP - i u mne tenkrat byly obavy z toho ze jsem pouzival klasicke ICQ a bal jsem se prechodu....resp byl jsem liny prechazet.
    90% lidi nepouziva FF ci jine alternativy prohlizece jenom proto ze maji defaultne Explorer a s nim ten "internet umi".....

    Slo mi spis o to abyste koukli co treba neumi UC bez ceho se neda "zit"...
    Ja v nem trebas doma vubec nerozchodil prikazovy radek.......
    TiME AND CRiME ARE ETERNAL-REVERSE ENGINEERiNG iS MODERN PHiLOSOPHY AND iSN'T CRiME
    [TiME4CRiME]

    sacad

    • Guest
    Re: Unreal Commander
    « Reply #5 on: July 20, 2007, 10:59:44 PM »
    me se teda libi taky unreal commander...
    je to sice takovy nezvyk oproti TC ale co zmena je zivot...