Author Topic: The Simpsons  (Read 1575 times)

Conflict

  • g0d i5 just a stat1st1c
  • Senior Member
  • ****
  • Posts: 475
Re: The Simpsons
« Reply #15 on: August 27, 2007, 04:57:27 PM »
2 propi: aha, ale k tem detailum fakt nemuzu rict vic, protoze ta hra ani nic jinyho nerika, proste HIGH. me HIGH staci :)

pr0p4g4nd4

  • [SCF]
  • Senior Member
  • ****
  • Posts: 429
Re: The Simpsons
« Reply #16 on: August 31, 2007, 08:13:06 AM »
Konecne som si tuto supis gamesku stiahol - aj ked iba zatial demo lebo jediny riliiis, kt. vysiel je NUKeD.
Dojdem domov, skopirujem subory z devedecka - potom rozbalim zipko a sup to nainstalovat. Instalacia prebehla rychlo(na moje prekvapenie :eek: ) - instalacia sa ukoncila. Vo velkom ocakavni pustam hru pomocou odkazu na Ploche Windofsu. Najprv nejake blbe texty sa mi zobrazuju - necitam ich, len furt mackam vsetko mozne na klavesnici, aby ten blby text co najkor zmizol. Zrazu sa mi obajavi hlavne menu - ale v tom zistujem problem - pohybujem s mysou ale nevidim ziadny kurzor a ani nic tomu podobne. Tak nasrato mikam mysou az si vsimnem ze jednotlive polozky menu pocas mojho mikania mysou nahodne zasvietili na zlto. Ihned ma napadlo, ze to bude asi nejaka feature hry - nieco ako "zapni hru bez kurzora" :-D. Nakoniec som aj bez kurzora trafil na polozku OPTIONs a nasledne aj na nastavenie grafiky. Hm, vsetko bolo na HIGH a resolution bolo dane na 1024x768 - tak reku, ze dobre vyskusam to spustit. Tak sa z menu OPTiONS pomocou klavesy ESC(dakujem bohu za tuto klavesu, lebo bez by som sa dostaval do hlavneho menu asi hodinu  :-D ) opat dostal do hlavneho menu. Opat miham mysou a viacmenej nahodne klikam na DEMO. Hm, zacina sa nejake video - ibaze v tom domov prichadza mamka z roboty, tak reku ze sa pojdem kuknut ci nieco nedoniesla na zratie lebo som cely den nic nejdol - ako obycajne nic nedoniesla a ked som jej povedal nech ide do obchodu tak mi povedala, ze radsej pocka na fotra, ze posle jeho do obchodu na pivo a popritom nech kupi aj suche rozky  :D. Tak reku, ze dobre a odiesiel som zase ku compu - uz sa tam nieco aj dialo - dosiel som akurat ked sa tam zobrazilo, ze mam muuvovat pomocou klaves W,A,S,D - tak skusam stlacat tieto klavesy a nic - nic nevidim len ciernu obazovku - po chvili vidim nieco ako plamene v hornej polovici obrazovky. Po chvili zistujem ze vidim iba ten plamen.
Takze nakoniec som sa nasral a hru som vypol - potom odinstaloval a rozmyslal som aj nad tym ze vymazem aj instalaciu hry ale potom som rozmyslal ze chyba asi bude v driveroch grafickej karty. Cize by trebalo asi naistalovat novy KATALYZATOR od ATi - ale s tymto nemam dobre skusenosti lebo nedavno som skusal naistalovat novy KATALYZATOR - ale ked som skusal ci mi to aj zvysilo vykon graf. karty(predtym som mal asi 1,5 roka stary katalyzator) na MOST WANTED tak som zistil ze v niektorych momentoch hra trhala co sa mi na starom katalyzatore nestavalo vobec - a este mi vzdy pri starte windofsu ukazoval katalyzator chybu ze mam staru verziu nejakeho frameworku(kt. sa na inete nikde neda zohnat len tak mimochodom, teda resp da sa zohnat ale len taka instalacia, kt berie data z inetu ale ja doma inet nemam takze mi je to naprt) - takze som nakoniec presiel na ten stary katalyzator co som mal predtym a zruzu MOST WANTED netrhalo  :rolleyes:
Cize, rozmyslam nad tym ze na ten bioshock sa vyserem lebo nove katalyzatory na radeon sa neoplati davat  :(
Aký je rozdiel medzi mladým a starým chlapom?
Mladému behá piča po rozume, starému po byte...

Kto robí je robot, kto koktá je.. koktavý!

eraser

  • repe cmpsb
  • Senior Member
  • ****
  • Posts: 268
  • Kill malware!
Re: The Simpsons
« Reply #17 on: August 31, 2007, 11:28:40 PM »
Vidí?, keby si mal PS3, tak takéto problémy s hrami nemá?.   :p
th3 r341 f4!1ur3 !5 wh3n y0u d0n't 134rn 4nyth!n6 fr0m 4ny 6!v3n 5!tu4t!0n
the real failure is when you don't learn anything from any given situation

pr0p4g4nd4

  • [SCF]
  • Senior Member
  • ****
  • Posts: 429
Re: The Simpsons
« Reply #18 on: September 07, 2007, 12:14:19 PM »
Quote from: eraser
Vidí?, keby si mal PS3, tak takéto problémy s hrami nemá?.   :p

Jooj, ja konzoly neznaasam. Ja dokonca aj pocitacove hry neznasam(okrem hier s tematikou 2. svetovej vojny) ale tuto hru vsade vychvalovali, tak reku ze sa na nu pozriem a mozno ma aj zaujme :D :D

BTW: Rad ta tu po dlhej dobre vidim - bez teba tu bolo smutno  ;)
Aký je rozdiel medzi mladým a starým chlapom?
Mladému behá piča po rozume, starému po byte...

Kto robí je robot, kto koktá je.. koktavý!

Master

  • [t4C]newbie child
  • VIP
  • *****
  • Posts: 615
Re: The Simpsons
« Reply #19 on: September 07, 2007, 12:27:09 PM »
Taky nesnasim konzole...Ale neco bych si na nich vyzkousel...

BTW:Pravda,kdes byl eri?

eraser

  • repe cmpsb
  • Senior Member
  • ****
  • Posts: 268
  • Kill malware!
Re: The Simpsons
« Reply #20 on: September 09, 2007, 01:32:47 PM »
Quote from: pr0p4g4nd4
BTW: Rad ta tu po dlhej dobre vidim - bez teba tu bolo smutno  ;)
Díkes, konečne som sa sem poriadne dostal.

Quote from: Master
BTW:Pravda,kdes byl eri?
Mal som perné leto, najskôr som "mana?oval" rekon?trukciu baráku, potom som bol pri mori a e?te som behal po Nemecku.
th3 r341 f4!1ur3 !5 wh3n y0u d0n't 134rn 4nyth!n6 fr0m 4ny 6!v3n 5!tu4t!0n
the real failure is when you don't learn anything from any given situation